Aktualności

Zaproszenie na spotkanie "Różne formy pomocy uczniom słabym będących w trudnej sytuacji"

Dyrektor Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej Nr 3 w Radomiu Pani Marzena Radulska-Olifirowicz serdecznie zaprasza pedagogów i psychologów szkolnych na spotkanie pt.: "Różne formy pomocy uczniom słabym będących w trudnej sytuacji", które odbędzie się w dniu 11.05.2016 r. (środa) o godz. 11.00, w budynku OKZ Profesja przy ulicy Biznesowej 7 (teren dawnych Zakładów Metalowych).

Więcej...

Zaproszenie na cykl zajęć warsztatowych "Zrozumieć nastolatka"

Warsztat "Zrozumieć nastolatka" przeznaczony jest dla wszystkich rodziców uczniów radomskich szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

Spotkania prowadzą mgr Magdalena Znosko i mgr Agnieszka Tuma, psycholożki z PP-P Nr 3. Zajęcia odbywają się w każdą środę, począwszy od I-go spotkania od 27.04.2016 r. do 15.06.2016 r. zawsze od godz. 17.00 do 19.00.

Będziemy rozmawiać o emocjach naszych i naszych dzieci, jak reagować na trudne zachowania nastolatków, co jest ważne w procesie wychowawczym, czego unikać, a co nowego wprowadzić.

Zapraszamy M. Znosko i A. Tuma

Więcej...

Zaproszenie na wykład otwarty psychologa mgr Beaty Sadowskiej "O rozwoju psychoseksualnym dzieci i młodzieży".

Dnia 20.04.2016 r. o godz. 16.30  w siedzibie Poradni (ul. Główna 3, parter, sala nr 1) odbędzie się wykład otwarty dla rodziców, nauczycieli oraz pielęgniarek szkolnych "O rozwoju seksualnym dzieci i młodzieży". Wykład poprowadzi psycholog mgr Beata Sadowska.

Serdecznie zapraszamy!

Więcej...

Zaproszenie na wykład psychologa i psychoterapeuty mgr Magdaleny Znosko "Czy konsekwencja w wychowaniu jest naprawdę taka ważna?""

Zapraszamy na kolejny wykład z cyklu "Akademia rodzica nastolatka", który odbędzie się 11.04.2016 r. o godz. 17.30, w siedzibie Poradni, sala nr 1.  Wykład poświęcony  konsekwencji w wychowaniu poprowadzi psycholog i psychoterapeuta mgr Magdalena Znosko.

Serdecznie zapraszamy!

Więcej...