Aktualności

Zaproszenie na wykład otwarty psychologa mgr Ewy Kamińskiej "Autoprezentacja, mowa ciała i komunikacyjne techniki interpersonalne".

Zapraszamy na kolejny wykład otwarty dla rodziców, nauczycieli oraz pielęgniarek szkolnych, który odbędzie się dnia 30.03.2016 r. o godz. 16.30. Wykład "Autoprezentacja, mowa ciała i komunikacyjne techniki interpersonalne" poprowadzi mgr Ewa Kamińska - psycholog.

Więcej...

Zaproszenie na spotkanie "Sieć współpracy i samokształcenia neuroterapeutów EEG Biofeedback"

Dyrektor i pracownicy Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej Nr 3 w Radomiu, ul. Główna 3 zapraszają neuroterapeutów EEG Biofeedback na spotkanie "Sieć współpracy i samokształcenia neuroterapeutów EEG Biofeedback".

Spotkanie odbędzie się w dniu 17.03.2016 r., o godz. 11.00 w siedzibie poradni, sala nr 1, parter.

Celem spotkania jest powołanie do działania "Grupy wsparcia dla neuroterapeutów EEG Biofeedback" zatrudnionych w placówkach oświatowych w Radomiu i powiecie radomskim.

Dyrektor PP-P Nr 3

Marzena Radulska - Olifirowicz

Więcej...

Zaproszenie na wykład psychologa i psychoterapeuty mgr Magdaleny Znosko "Sposób na nieposłuszne dziecko: karać czy nie?".

14 marca 2016 r. o godz. 17.30 zapraszamy na kolejny wykład, konwersatorium psychologa, psychoterapeuty mgr Magdaleny Znosko w ramach "Akademii Rodzica Nastolatka" - "Sposób na nieposłuszne dziecko: karać czy nie?".

Serdecznie zapraszamy

 

Więcej...